Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Уряд Естонії обмежує видачу віз та в'їзд за шенгенською візою до країни громадянам рф

11 серпня, 2022 - 15:48
Фото з відкритих джерел

Уряд Естонії на засіданні в четвер ухвалив рішення обмежити видачу віз громадянам Російської Федерації, а також в'їзд до країни за шенгенською візою, виданою Естонією, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

"Ми бачимо масове зростання кількості російських громадян, які проїжджають через Естонію або приїжджають до Естонії з Росії", - сказав на урядовій пресконференції міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу (Urmas Reinsalu).

"Можливість для російських громадян масово відвідувати Естонію чи Європу через Естонію не відповідає духу введених нами санкцій", - заявив він. За словами міністра, Росія не повинна мати "можливості продовжувати нормальне міжнародне життя на рівні своїх громадян".

Глава МЗС додав, що Естонія також припинить видачу віз громадянам РФ для роботи, навчання та ведення бізнесу.

Як виняток посвідка на проживання в Естонії продовжується на один рік тим студентам, які перебувають у процесі завершення навчання в естонських вищих навчальних закладах, зазначив Рейнсалу.

Громадянам РФ, які мають довгостроковий дозвіл на проживання в Естонії, що прибувають до Естонії в гості до близьких родичів, російських дипломатів, що працюють в Естонії, та членів їхніх сімей, працівників, пов'язаних із міжнародним вантажним та пасажирським транспортом, громадянам, які можуть пересуватися відповідно до законодавством ЄС (і людям, які в'їжджають до Естонії з гуманітарних причин), як і раніше, дозволено в'їжджати до Естонії.

Санкція набуде чинності 18 серпня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ