Складно підвести людину до розуміння якогось явища, коли її платня залежить від нерозуміння цього явища.
Ептон Білл Сінклер, американський письменник, журналіст

У Донецьку ще один кабельний оператор вимкнув ТВі

17 вересня, 2012 - 15:25

Сьогодні в Донецьку кабельний оператор «Донбасстелеспутник» вилучив зі свого мовлення телеканал ТВі. Про це «Дню» повідомила адвокат, голова Донецької обласної організації Всеукраїнского комітету захисту прав Людини, Євгенія Ратнікова.

«Удома я ввімкнула телевізор і побачила, що телеканал вилучили з кабельної мережі. Це мабуть, єдиний оператор, який раніше транслював телеканал. Проте вже сьогодні ситуація змінилася», - повідомляє вона.

Як зазначають на сайті кабельного оператора «Донбасстелеспутник» - це одне з найбільших підприємств, які надають послуги кабельного телебачення та Інтернету. Одним із засновників компанії є «Укртелесеть». Наразі причини вимкнення каналу уточнюються. Телефон, який зазначений на сайті телеоператора «не обслуговується або не існує», інший телефон – не відповідає.

Нагадаємо, що раніше донецькі кабельні оператори («Тріолан», «Кальміус», «Донецьке міське кабельне телебачення» та ін.) вилучили телеканал ТВі зі свого пакету, замінивши його такі канали як «Дом кино», «Піксель», «Киноточка» тощо. 8 вересня орієнтовно двісті мешканців Донецька вийшли на головну площу міста, аби висловити свій протест кабельним операторам міста, повідомляє Катерина ЯКОВЛЕНКО, День , Донецьк.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ