Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У обстрілюваному Сіверську братимуть письмові відмови у тих, хто відмовляється від евакуації

12 серпня, 2022 - 18:56
Фото: пресслужба Сіверської міської ВА

У обстрілюваний Сіверськ ще вдається завозити гуманітарну допомогу для місцевих. Людям пропонують виїхати у безпечніші регіони, а у тих, хто хоче залишатись на власний ризик, починатимуть брати підписку про це, повідомляє Вільне радіо.

Про це Вільному радіо повідомляє начальник Сіверської міської військової адміністрації Олексій Воробйов.

“Харчування завозимо, люди частково починають евакуюватись. Зараз вже вводимо (письмові заяви про відмову від евакуації, — ред.): будемо видавати гуманітарну допомогу й будемо брати ці папери”, — каже очільник Сіверської громади.

За його словами, Сіверськ під постійним вогнем російських окупантів, проте місто росіяни не контролюють.

“Йдуть постійні обстріли, Сіверськ – це Україна, все під контролем ЗСУ та військової адміністрації”,  —  каже Олексій Воробйов.

Такі письмові відмови у тих, хто вирішив залишатись у небезпеці, поки не збирають ані у Соледарській, ані у Слов’янській громадах, ані у Костянтинівській.  Проте лише тимчасово.

З 1 серпня у Донецькій області уряд запровадив обов’язкову евакуацію через запеклі бої з окупантами РФ у регіоні та очікування найскладнішої зими в історії Донеччини. Люди мають право відмовитися від виїзду, заповнивши спеціальну форму.

За даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, за перший тиждень обов’язкової евакуації з Донеччини виїхали понад 2 тисячі мирних мешканців області.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ