Я знаю, що багато людей розчаровані тим, що Майдан не приніс швидких змін. Але питання, швидко або повільно ми рухаємося, набагато менш важливе, ніж питання, рухаємося ми або стоїмо на місці.
Любомир Гузар, український релігійний діяч, патріарх-предстоятель УГКЦ

У київському метро встановлять відеокамери з системою розпізнавання облич, – КМДА

13 вересня, 2017 - 22:48
Фото з архіву "Дня"

Київська міська державна адміністрація має намір облаштувати вестибюлі всіх станцій метрополітену відеокамерами з системою розпізнавання облич. Про це у коментарі "Українським новинам" повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, керівник проекту Kyiv Smart City Юрій Назаров.

"Ми плануємо до кінця 2017 року встановити камери відеоспостереження на входах і виходах всіх станціях метрополітену для забезпечення безпеки. На даний момент департамент оголосив тендер на поставку камер на 11 млн гривень", - зазначив Назаров.

За його словами, на одній станції метро планується встановити від 4 до 10 відеокамер, все залежить від кількості входів - виходів на конкретній станції.

Встановлення камер відеоспостереження на станціях столичного метро - один з пунктів проекту "Київ смарт сіті", якою пропонується затвердити в Київраді. Крім цього, в рамках концепції "Київ смарт сіті" планується створити програму диспетчеризації транспорту для здійснення контролю за переміщенням громадського транспорту та оптимізації витрати палива. Також пропонується запустити в Києві систему єдиного проїзного квитка.

Новини партнерів

Loading...