Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Президент підписав закон про заборону проросійських партій

14 травня, 2022 - 21:40
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про заборону проросійських політичних партій, повідомила голова парламентського Комітету з питань правової політики Ольга Совгиря (фракція "Слуга народу").

"Закон набуде чинності з дня, наступного за днем його опублікування", - уточнила вона у своєму Telegram-каналі.

Згідно з документом, стаття 60 Регламенту Верховної Ради була доповнена новою частиною шостою такого змісту: "У разі затвердження президентом України рішення Ради національної безпеки та оборони щодо припинення діяльності політичної партії, яка сформувала у Верховній Раді депутатську фракцію, діяльність такої фракції припиняється з моменту оголошення про це головою Верховної Ради".

При цьому Кабінет Міністрів України протягом місяця з набрання чинності законом зобов'язується внести на розгляд Ради законопроєкт про наслідки ухвалення судом рішення про заборону політичної партії для статусу депутатів місцевих рад.

Як повідомлялося, Верховна Рада 3 травня ухвалила у другому читанні законопроєкт 7172-1, який передбачає заборону політичних партій, програмні цілі яких спрямовані на виправдання, визнання правомірною або заперечення збройної агресії рф проти України, а також на виправдання дій проросійських бойовиків на тимчасово окупованих територіях.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ