Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

НБУ хоче зняти обмеження, запроваджені у 2014 році

14 червня, 2017 - 16:09
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Національний банк України поступово пом'якшує адміністративні обмеження на валютному ринку, що були запроваджені після Революції гідності та ставить перед собою завдання якомога швидше їх скасувати.

Про це під час публічної дискусії на тему "Експорт без бар'єрів: навіщо бізнесу валютний контроль?" сказав керівник проектів та програм Департаменту відкритих ринків Національного банку України Емал Бахтарі, повідомляє Укрінформ.

"Ми поступово знімаємо обмеження, і в останні місяці ми, мабуть, майже щотижня крок за кроком спрощуємо та скасовуємо ті обмеження, які є в нас згідно з концепцією лібералізації. Наше завдання - якомога швидше зняти всі тимчасові обмеження, які були введені після Майдану в Україні", - сказав Бахтарі.

Як повідомлялося, НБУ ввів обмеження на валютному ринку в лютому 2014 року задля стабілізації ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ