Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Пішла з життя відомий театрознавець Валентина Заболотна

14 жовтня, 2016 - 23:30
Фото: teatre.com.ua

Пішла з життя театральний критик, театрознавець, професор КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого Валентина Ігорівна Заболотна. Про це у себе на Facebook сьогодні повідомив режисер Богдан Струтинський.

"Українське театральне товариство зазнало величезної втрати… Пішла з життя світла, видатна, мудра людина. В театральній спільноті України, мабуть, всі, або переважна більшість, діячів різного рангу вважають Валентину Ігорівну вчителем, порадником, натхненником. Вона об’єднувала покоління митців, які з особливим почуттям вдячності і причетності до вічного мистецтва називали себе «учнями Заболотної»", - розказав Богдан Струтинський.

"Валентина Ігорівна була онукою видатного українського актора Амвросія Максиміліановича Бучми, чию пам’ять вона старанно зберігала довгі роки. Ім’я Валентини Заболотної для багатьох асоціюється з українською театральною критикою. Вона є автором театрознавчих статей, нарисів, оглядів, рецензій, методичних розробок, теле і радіо-програм. Критичні роботи Валентини Ігорівни Заболотної відрізняються надзвичайною особливістю – тільки вона вміла похвалити і пожурити одночасно…", - зазначив він.

Нагадаємо, Валентина Заболотна була автором "Дня".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...