У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

В Умані може з'явитися аеропорт вартістю 72 млн євро

18 вересня, 2017 - 19:18
Фото з архіву "Дня"

Реконструкція військового аеродрому в Умані (Черкаська обл.) і перетворення його в цивільний аеропорт може зайняти чотири роки при інвестиціях майже в €72 млн.

Такі дані озвучені на прес-конференції щодо передпроектних пропозицій по реконструкції військового аеродрому Умані та перетворення його в сучасний міжнародний аеропорт, що відбулася в Києві в понеділок, 18 вересня, передає Інтерфакс-Україна.

Передпроектні пропозиції виконані на замовлення компанії VimesVC Ltd. (Великобританія) робочою групою в складі експертів та інженерів - представників авіаційної галузі, будівництва, туризму і паломництва, права, економіки та екології.

Отримано позитивні рецензії від науково-дослідного інституту цивільної авіації Украеропроект, а також інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету.

Згідно з розрахунками, розробка передпроектних пропозицій по реконструкції аеродрому Умані, техніко-економічне і правове обгрунтування займуть півроку і потребують €1,9 млн.

Підготовка завдання на проектування; топографо-геодезичні та геологічні розвідки ділянки об'єкта реконструкції; розробка проекту реконструкції аеродрому; отримання позитивного висновку держекспертизи; розробка робочої документації в цілому займуть до півроку і потребують € 4,8 млн.

Безпосередньо будівництво об'єкта і його обладнання можуть тривати близько двох років з інвестиціями в €65 млн. Порядку €120 тис. знадобляться для підготовки документів для реєстрації аеродрому і сертифікації, згідно з правовими та нормативними документами.

В результаті після закінчення чотирьох років може бути завершена перша черга об'єкта (створення пасажирської інфраструктури).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

Новини партнерів

Loading...