Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Окупанти в неділю продовжували наступальні дії на сході та обстрілювали українські міста та села, - Генштаб

22 травня, 2022 - 19:48
Фото Reuters

Російські окупанти у неділю безуспішно намагалися вести наступ із метою захоплення с.Олександрівка Сєвєродонецького району Луганської області, проте успіху не мали, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України в оперативній інформації станом на 18.00.

Ворог продовжив обстріл позицій сил оборони з мінометів та ствольної артилерії вздовж лінії зіткнення на Сєвєродонецькому напрямку, а також обстрілював позиції українських військ на Слобожанському та Лиманському напрямках. Також окупанти продовжили обстріли населених пунктів та об'єктів цивільної інфраструктури у Сумській, Чернігівській та Донецькій областях, зокрема м.Лиман та навколишніх сіл.

Противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні та завдавати ракетних та авіаційних ударів по території України.

На Слов'янському напрямку окупанти готувалися до відновлення наступу, а на Донецькому противник намагався прорвати оборону українських військ та вийти на адміністративні кордони Луганської області.

Активні бойові дії в неділю велися на Сєвєродонецькому (в районі с.Прудівка) та на Бахмутському напрямках.

Водночас на Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках було зафіксовано зниження інтенсивності ведення бойових дій, окупанти вели перегрупування для посилення окремих напрямків. На Харківському та Південнобузькому напрямках ворог протягом доби не вів активних дій.

На тимчасово захоплених територіях окупанти посилюють поліцейсько-адміністративний режим та будують другу лінію оборони, повідомили у Генштабі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ