Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

На Поштовій площі у Києві створять музей

23 вересня, 2016 - 15:57
Фото: 44.ua

У кінці червня 2017 року на Поштовій площі в Києві з'явиться музейна експозиція "Від Магдебурга до Майдану". Про це повідомили в департаменті культури КМДА, передає "44.ua".

"Щодо Поштової площі, то вона перебуває на державному обліку як пам'ятка архітектури. Завершення реставраційних робіт щодо даного об'єкта передбачено на кінець червня 2017 року. Після завершення робіт у приміщеннях пам'ятки архітектури планується розміщення музейної експозиції "Від Магдебурга до Майдану", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Києві в ході реконструкції Поштової площі на великій глибині був виявлений цілий фрагмент вулиці середньовічного міста. Фрагмент був розкопаний під час регламентних археологічних робіт, що передували будівництву торгового центру між Річковим вокзалом і Володимирським узвозом. На глибині близько 7,5 метра були розкопані частини стародавніх будівель і предмети побуту. Влітку презентували проект "Віртуальна реальність Поштової площі", за допомогою якого можна стежити за тим, як проходять розкопки на Поштовій площі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ