Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

Напруженість у світі загрожує зростанню економіки, - заява G20

23 липня, 2018 - 09:58
Фото dpa

Зростанню глобальної економіки заважають торговельні та геополітичні конфлікти між країнами. Таку думку висловили міністри фінансів і голови центробанків G20 у комюніке за підсумками дводенної зустрічі в Буенос-Айресі (Аргентина), передає DW.

Так, за словами міністрів, необхідно посилити діалог і зусилля для зменшення ризиків та зміцнення довіри.

Разом з тим, як пише AFP, єврокомісар з економічних і фінансових питань П'єр Московісі заявив, що напруженість у торгівлі залишається високою і загрожує подальшою ескалацією.

Зазначимо, раніше міністри фінансів країн "великої двадцятки" (G20) 19-20 березня вже обговорювали ризики глобальної торгівлі на зустрічі в Буенос-Айресі.

В свою чергу міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявляв, що Європа не може розраховувати на президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа і повинна згуртуватися після того, як американський президент назвав Європейський союз (ЄС) "ворогом" в питаннях торгівлі.

Окрім того, голова Європейської ради Дональд Туск закликав світових лідерів відмовитися від торгових воєн. Зокрема, Туск назвав припинення торгових воєн загальним боргом США, Євросоюзу, Китаю та РФ.

Як повідомлялося раніше, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард вважає, що мита і тарифи, які вводять Сполучені Штати з ініціативи президента Дональда Трампа, можуть позначитися на розвитку світової економіки

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Deutsche-Welle

Новини партнерів

Loading...