Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Патрульну поліцію Одеси очолив син Героя України, убитого бойовиками "ДНР" в Горлівці

23 серпня, 2017 - 11:06
Фото з сайту dumskaya.net

Патрульну поліцію Одеси очолив Юрій Рибак, син Героя України Володимира Рибака, убитого бойовиками "ДНР" в Горлівці в 2014 році.

Як повідомляє Думська, до призначення Рибак обіймав посаду начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення УПП Києва.

Під час представлення новопризначений глава одеської патрульної поліції назвав своїми пріоритетами в роботі підвищення рівня безпеки громадян і боротьбу з вуличною злочинністю.

Нагадаємо, 42-річний Володимир Рибак народився в Горлівці Донецької області і був депутатом міської ради. З появою сепаратистів в Горлівці став на чолі антісепаратистського руху і закликав до єдності України. Зокрема, Володимир Рибак намагався зняти прапор "ДНР" з будівлі Горлівської міськради та встановити Державний прапор України. 19 квітня 2014 року тіло Рибака знайшли в річці Торець під Слов'янськом.

20 лютого 2015 року президент України Петро Порошенко підписав Указ про присвоєння звання Герой України Володимиру Рибаку посмертно.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ