Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

У Бердичівський артбригаді загинув контрактник

25 березня, 2014 - 14:30

Один з дивізіонів Бердичівської 26 - ї артилерійської бригади виконує важливе урядове завдання в Херсонській області. Саме там і трапилася  надзвичайна подія, що призвела до загибелі солдата-контрактника Олександра Мартинюка,- повідомляє сайт газети «РІО- Бердичів». У бойовій машині САУ, де він був номером розрахунку, стався вибух.Згідно з висновками комісії , яка працює на місці пригоди,  вибух стався через потрапляння невідомого пристрою в башту САУ.

Поки  не зрозуміло, чи була це диверсія, чи здетонував один з боєприпасів. Комісія свою роботу ще не закінчила. А сьогодні, 25 березня, село Червона Трибунівка у Вінницькій області буде прощатися із загиблим земляком. Труну з тілом загиблого однополчанина туди привезли його товариші по службі. Поховають Олександра Мартинюка з військовими почестями. Адже він до кінця був вірний Присязі і загинув, виконуючи службовий обов'язок .

Керівництво Міністерства оборони України та Збройних Сил України висловило співчуття родині загиблого військовослужбовця.   « 21 березня 2014 року при виконанні обов’язків військової служби трагічно загинув військовослужбовець артилерійської бригади, член екіпажу самохідної артилерійської установки солдат Мартинюк Олександр Володимирович. Передчасна смерть вирвала Олександра з рядів захисників Вітчизни, які у цей складний для держави час виконують бойові завдання по захисту України. Висловлюємо щирі співчуття батькам, рідним та близьким у зв’язку з трагічною та непоправимою втратою. Ми поділяємо Ваше горе і в цей скорботний для Вас день, висловлюємо надію, що щира людська підтримка надасть Вам сил і терпіння пережити цю страшну годину. Запевняємо, що держава виконає всі зобов’язання щодо соціального захисту сім’ї військовослужбовця.»- йдеться на сайті Міністерства оборони України.

Оксана Климчук, Житомирська область

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ