Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Кулеба: Хочу запевнити українських військових, що ми робимо все необхідне, щоб на лінії фронту була достатня кількість західного озброєння

25 червня, 2022 - 10:14
Фото Руслана Канюки, "День"

Українська влада та дипломати роблять все необхідне для того, щоб західні країни продовжували постачати озброєння в Україну та допомагати українській армії, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Сьогодні було дві наради у президента з цього приводу. І я хочу запевнити кожного солдата, який зараз захищає країну, у тому, що зброя буде і вже скоро її буде більше. Ми прискорюємо ці процеси спільними зусиллями", - сказав Кулеба в ефірі національного телемарафону в п'ятницю.

При цьому він уточнив, що ведення переговорів щодо надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС не завадило українським дипломатам продовжувати переговори щодо постачання західного озброєння для української армії.

"Навіть у "найзапекліші" дні боротьби за кандидатство ми ніколи не припиняли боротися за те, щоб якнайбільше зброї прийшло в Україну якнайшвидше", - наголосив міністр.

Кулеба додав, що західні партнери бачать, що Україна потребує військової допомоги, і "чітко знають, яку саме зброю нам необхідно передати"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ