Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

У Білій Церкві планують створити міжнародний аеропорт

26 лютого, 2018 - 14:32
Фото Reuters

Міністерство інфраструктури України планує до 2020 року створити Міжнародний аеропорт "Біла Церква" з мультимодальної інфраструктурою для вантажних і пасажирських авіаперевезень, а також забезпечити розвиток сучасного центру технічного обслуговування та ремонту повітряних суден. Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури України.

"Характер робіт - реконструкція аеродрому; будівництво перону, мультимодального вантажно-логістичного комплексу та пасажирського терміналу; спорудження спеціальних будівель і споруд для ведення аеропортової діяльності; встановлення радіотехнічного обладнання, засобів посадки та світло-сигнальної системи; створення системи водовідведення, очисних споруд; встановлення огорожі, сигналізації; придбання техніки та обладнання для утримання злітно-посадкової смуги; будівництво ангарів для центру техобслуговування ВС, модернізація мультимодальної інфраструктури на основі аеропорту Біла Церква", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що орієнтовна вартість проекту - 52 мільйонів євро, а орієнтовний термін реалізації - 2018-2020 роки.

"Можливі джерела фінансування - з міського, обласного, державного бюджетів, приватні інвестори, пільгове кредитування та/або гранти від міжнародних фінансових організацій", - відзначають в міністерстві.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві інфраструктури України запропонували розвивати аеродроми в Гостомелі, Житомирі, Ніжині та Білої Церкви для лоукост-перевезень.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що до кінця 2018 року, крім ірландського лоукостера Ryanair, на український ринок можуть зайти ще два бюджетних авіаперевізника.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ