Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Азаров з міністрами за минулий рік налітали на 17 млн гривень

26 червня, 2014 - 13:04

Один мільйон гривень з держбюджету в середньому йшов лише на один переліт колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова та інших міністрів, які літали переважно в Росію.

Загалом на перельоти урядників витратили 17 млн грн у 2013 році. Про це свідчать документи, отримані у відповідь на інформаційний запит від секретаріату Кабміну, повідомляє Чесно.

Відповідно до договору, підписаного секретаріатом Кабміну та державним авіаперевізником "Україна", було заплановано 17 перельотів прем'єра з урядниками.

В одному літаку перебували часто по 10 – 11 посадовців. До суми перельоту, серед іншого, входили, відповідно до угоди, представницькі послуги компаній по "наданню допомоги в обслуговуванні спецрейсів в аеропортах посадки". Ще додаткове страхування пасажирів, харчування на борту пасажирів, відповідно до замовлення Кабміну, інші непередбачені послуги, які не розписані.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ