Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Не всі військовослужбовці з Черкаської області мали змогу проголосувати

27 травня, 2014 - 12:49

Частина черкаських військовослужбовців, які виконують завдання на східній Україну, а також бійці батальйону територіальної оборони «Черкаси», змогли проголосувати на виборах Президента. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на голову облдержадміністрації Юрія Ткаченка.

Зокрема, не змогли взяту часть у голосуванні військовослужбовці, які дислокуються в Луганській області, адже там навіть не були створені дільничні комісії. З іншого боку, як зазначив голова Черкаської ОДА, частина наших прикордонників, які дислокуються в Амвросіївці (Донецька область) таки проголосувала. Втім, 57 із 400 військовослужбовців не змогли тут проголосувати.

Крім того, з 423 бійців батальйону тероборони, які проходять бойове злагодження в Переяславі-Хмельницькому, проголосували лише 79 осіб, оскільки дільнична комісія не внесла всіх бійців батальйону в список виборців.

За словами голови облдержадміністрації, військовий комісар Черкаської області Євген Курбет і  командир батальйону територіальної оборони "Черкаси" будуть в суді оскаржувати дії дільничної комісії в Переяславі-Хмельницькому. 

Олександр Солонець, Черкаси

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ