Перейти до основного вмісту

КНДР невдало запустила балістичну ракету

29 квітня, 10:05
Фото Reuters

Північна Корея здійснила черговий запуск балістичної ракети. Запуск ракети був невдалим, оскільки вона вибухнула у повітрі.

Про це повідомляє південнокорейське інформаційне агентство Yonhap з посиланням на міністерство оборони країни.

За інформацією військового командування Сполучених Штатів Америки у Тихоокеанському регіоні, ракета не залишила повітряного простору КНДР.

На подію відреагував президент США Дональд Трамп. Він написав у своєму профілі в соцмережі Twitter невдовзі після запуску, що Пхеньян цим самим "проявив неповагу до бажання Китаю та його високоповажного президента". "Це погано", - наголосив Трамп.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл заявив, що КНДР серйозно загрожує сусіднім країнам.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати