Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

На Волині займуться призовом чоловіків, які приїхали у регіон як переселенці зі Сходу України

29 липня, 2014 - 15:04

Вже у перші дні по призначенню на посаду голови Волинської ОДА Володимир Гунчик розпорядився, аби відповідні служби надали йому списки всіх військовозобов'язаних переселенців із Донбасу. Тому під час зустрічі з народним депутатом України Степаном Івахівим запевнив того, що обласна влада та обласний військкомат займуться питаннями призову чоловіків, які на Волині перебувають як тимчасові переселенці з Донбасу.

Волинь гостинно прийняла цих людей, забезпечувала житлом і роботою, проте невдовзі виявилося, що всі переселені бажають жити тільки у Луцьку, а працювати за волинські зарплати бажають не дуже. Учора народний депутат Степан Івахів відвідав чотири сільські ради свого округу. Під час кожної зустрічі люди порушують питання, чому біженці з Донбасу, яких прихистила Волинь, спокійно відпочивають на Шацьких озерах, в той час як наші, волинські хлопці щодня ризикують своїм життям, звільняючи Донбас від бойовиків-найманців?

Прес-служба народного депутата повідомляє, що завжди добрі та гостинні жителі Полісся не проти, аби діти та жінки з Донбасу тимчасово отримали прихисток на Волині. Але зневаги з боку чоловіків люди терпіти не хочуть. Сам Степан Івахів також каже, що чув розмови від переселенців, у яких чоловіки не приховували, що не збираються йти до армії, зневажають Україну й хочуть жити в Росії. 

«Поки волинські хлопці воюють на сході, чоловіки з Донбасу, які підпадають під мобілізацію, не мають права ховатися від призову та мають бути невідкладно мобілізовані до українського війська», –  переконаний народний депутат, повідомляє Наталія МАЛІМОН, “День”, Луцьк.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ