Перший чвертьфінал!

Леся Цуренко сьогодні змагатиметься з японкою Наомі Осакі на US Open
05 вересня, 11:37
ФОТО REUTERS

У Нью-Йорку (США) на четвертому в сезоні турнірі «Великого шолома» — Відкритому чемпіонаті США з тенісу (US Open) з призовим фондом $53 000 000 у жінок пройшли матчі четвертого кола. 36-та ракетка світу, 29-річна українська тенісистка Леся Цуренко, стала учасницею чвертьфіналу після вольової перемоги над 19-річною чешкою Маркетою Вондроушовою, яка посідає у світовому рейтингу 103-те місце, з рахунком 6:7(3), 7:5, 6:2, повідомляє www.sportonline.ua. За 2 години 32 хвилини, проведені на корті, Цуренко реалізувала вісім брейк-пойнтів із 15, Вондроушова — п’ять із 14. Суперниці виконали по одній подачі навиліт і здійснили по сім подвійних помилок. Раніше тенісистки не зустрічалися. Зазначимо, що Цуренко вперше в кар’єрі гратиме в 1/4 фіналу турніру серії «Великого шолома». За вихід у півфінал «мейджора» Леся зіграє проти 19-ї ракетки світу, 21-річної японки Наомі Осакі, яка перемогла білоруску Аріну Соболенко, — 6:3, 2:6, 6:4.

Delimiter 468x90 ad place