Гідність держави залежить, у кінцевому рахунку, від гідності особистостей, які її створюють.
Джон Стюарт Мілль, англійський філософ, економіст, політик, ідеолог лібералізму

Філарет: Україна буде захищеною, коли єдиним буде народ і церква

28 липня, 2018 - 11:36
Фото Миколи Тимченка, "День"

Українська держава буде захищеною, коли її народ буде єдиним, і буде єдина Українська помісна церква. На цьому наголосив патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет під час урочистостей на Володимирській гірці з нагоди 1030-річчя хрещення Руси-України, повідомляє Укрінформ.

"Для того, щоб українська держава була захищеною, треба, щоб український народ був єдиним, щоб в цьому народі була єдина православна церква. Незважаючи на те, що Україна - поліконфесійна держава, але пануючою церквою в Україні була, є і буде православна церква", - наголосив Філарет.

За його словами, визнання автокефалії для України потрібно для того, "щоб не було ніяких розкольників". На його переконання, після офіційного визнання української автокефалії у її противників зникнуть підстави "не бути з нами разом".

Філарет наголосив, що Президент Петро Порошенко бере участь у процесі надання томосу для України, тому що через події на сході країни стоїть питання - бути чи не бути Україні. І це, підкреслив патріарх, стимулює главу держави захищати Україну.

Нагадаємо, 28 липня в столиці проходять урочисті заходи з нагоди 1030-річчя хрещення Руси-України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...