Коротко / КРИМІНАЛ
Наступ на аудіопіратство
Працівники управління боротьби з економічними злочинами УМВСУ, які перевіряли один із цехів із комплектації контрафактної продукції у Рівному, вилучили з обігу понад 6 тисяч поліграфічних обкладинок для компакт-дисків, понад 20 тисяч футлярів до них та майже 1 тисячу дисків. А крім того — пакувальний верстат та системний блок із базою даних. За результатами перевірок надіслано листи з переліком вилученої продукції на адреси офіційних правовласників. На сьогодні УМВСУ отримало позовні заяви від підприємств-виробників на суму понад 14 тис. грн., повідомляє Сергій СТЕПАНИШИН , Рівне.
У Луганську поширені пограбування
Понад 8 тис. злочинів, з яких більш як 3 тис. кваліфікуються як тяжкі й особливо тяжкі, було зареєстровано працівниками міліції Луганська минулого року. Про це заявив на брифінгу начальник Луганського міського управління внутрішніх справ УМВС України в Луганській області Володимир Фоменко. За його словами, 2003 року було скоєно 4 тис. 815 злочинів. Відзначено незначне зменшення кількості вбивств. Найбільш поширені пограбування. Їхня кількість 2003 року, згідно зі статистикою правоохоронців, збільшилася вдвічі. Дедалі частіше повторно порушують закон раніше судимі», — зауважив Володимир Фоменко. Почастішали крадіжки мобільних телефонів, сумок і автомобілів, повідомляє Олена ПРИВЕН , Луганськ.
Чиновник отримав хабар у 1000 доларів
Наприкінці тижня чиновник управління Держкомітету України з нагляду за охороною праці потрапив під варту. «Підозрюваного у хабарництві затримали після того, як він повертався із зустрічі з місцевим підприємцем. У портфелі підозрюваного виявили тисячу доларів США, позначених спеціальним реактивом. На кожній із десяти купюр чітко проглядається напис — «хабар». За цю «скромну» грошову винагороду вимагач пообіцяв заявникові, що залишить його у спокої, не заважатиме його бізнесовій справі», — повідомила для «Дня» референт прес-групи управління СБУ у Хмельницькій області Людмила Чаплинська. Успішну операцію із затримання підозрюваного у хабарництві провів спецпідрозділ по боротьбі із корупцією і організованою злочинністю управління СБУ спільно з обласною прокуратурою. Про те, чи порушував постраждалий правила охорони праці найманої робочої сили, не повідомляється. Одначе відомо, що підозрюваний, хоч і молодий, успішно просувався по службі. Наразі з’ясовується, кому він іще «допомагав» охороняти працю, повідомляє Михайло ВАСИЛЕВСЬКИЙ , «День».
Терористичний акт... через ревнощі
Нещодавно до центральної диспетчерської міжнародного аеропорту «Бориспіль» зателефонував невідомий і точно назвав дату та рейс іноземної авіакомпанії, яким прибуде громадянин однієї з африканських країн нібито для здійснення в Києві терористичного акту. А запросила «небезпечного» іноземця до столиці України киянка. У результаті здійснення комплексу оперативно-розшукових заходів співробітники СБУ з’ясували, що жодних терористичних намірів ні вказаний іноземець, ні киянка не мали. Дівчина дала одкоша одному своєму залицяльникові — громадянинові іншої країни, студенту одного зі столичних вищих навчальних закладів. Оперативники встановили, що саме він зателефонував до аеропорту з наміром зашкодити дівчині та її новому приятелеві. Проти ревнивого студента порушили кримінальну справу. Триває слідство, повідомляє Ірина МУСАТОВА , прес-центр СБУ.
Випуск газети №:
№22, (2004)Рубрика
Суспільство