Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Сигнал здоров’я. Чи почуємо?!

Микола Колбун: «Ми стаємо свідками кінця ери домінування фармакології»
18 березня, 10:31

У серії документальних фільмів «Українці, які змінили світ» є фільм про Миколу Колбуна, уродженця Волині, доктора технічних наук, професора, розробника вітчизняної технології інформаційно-хвильової терапії. Він досі одержимо стукає в усі мислимі-немислимі двері, пропонуючи власні шляхи розв’язання проблем у медицині. Та руки не склав, бо вірить, що медицина майбутнього створена в його рідній державі.

— Миколо Дмитровичу, не образливо, що при успішних результатах наукових досліджень двері, які мали би відкриватися перед вами — досі в більшості зачинені?

— Гординя в мене відсутня. І дякувати Богу! Я не печуся про лаври визнання чи грошові зиски. Шкода лишень, що тисячі моїх співвітчизників досі позбавлені доступу до нових форм лікування.

— Яких саме?

— Для почату хочу зазначити, про сам новий напрям у медицині, який я відстоюю разом зі своїми однодумцями вже багато років — інформаційно-хвильова терапія (ІХТ). Ця технологія лікування забезпечує інформаційний, електромагнітний баланс людини, порушення якого призводить до різноманітних паталогій. У разі застосування цього ІХТ організм сам для себе «добирає» необхідний електромагнітний сигнал, асимілює його, управляє процесом оздоровлення за принципом зворотного зв’язку. Розумію, що для багатьох це видається дивним, простіше ковтнути пігулку, ніж змусити мобілізуватися сам організм.

— Виробникам тих самих пігулок ваша технологія точно не підходить.

— Чому? Виробникам (як звичайним людям) він був би корисним, а ось як — фармацевтичній індустрії, яка, чого гріха таїти, межує з інтересами фармацевтичної мафії й зацікавлена в розширенні виробництва різноманітних препаратів, наша методика дійсно становить конкуренцію. Хоча наші наукові розробки отримали високу оцінку на IV Міжнародному конгресі нейрофізіологів у Швейцарії, Всесвітньому конгресі болю у Відні... Саме завдяки отриманим професором А.Г.Ярешко позитивним результатам із лікування полірезистентного туберкульозу (в світі він досі вважається невиліковним). Маємо позитивні тенденції з лікування гепатиту, СНІДу, інших інфекційних захворювань.

— А якою є реакція на ваші новітні розроби зі боку Міністерства охорони здоров’я України?

— Понад 20 років тому Комітет із нової медичної техніки Міністерства охорони здоров’я долучив наші  прилади для інформаційно-хвильової терапії компанії «Біополіс» до державного реєстру медичних виробів. Всесвітній інститут болю також вніс таку терапію до свого реєстру. Ці прилади мають і вітчизняний, і європейський сертифікати.

Інформаційно-хвильова терапія доступна, результативна, економічна. Завдяки її можливому широкому запровадженню лікування хворої людини стає значно дешевшим, вдвічі скорочуються й терміни лікування. До прикладу, наша методика робить вп’ятеро дешевшим лікування пневмонії порівняно з фармакологією.

— Але ж досі чи не всі урядові програми грунтуються саме на фармакологічній парадигмі?

— Так. Хоча вже багато збудників хвороб втрачають чутливість до фармпрепаратів, зокрема антибіотиків.Хоч як це нині видається дивним, але рано чи пізно ми змушені будемо перейти від боротьби зі збудниками хвороб до зміцнення імунітету та взаємодії людського організму з його мікробіотою. Це, зокрема, забезпечують і надслабкі електромагнітні поля, які є природними носіями інформації. Наші науково-теоретичні та клініко-експериментальні дослідження показують, що «сліпе» фармакологічне втручання в організм у майбутньому приречене, і ми стаємо свідками кінця ери домінування фармакології.

— Чи працюють у цьому напрямі науковці в інших країнах?

— Безумовно! Приміром, дослідження американського ученого Г.Лінга базуються на новому розумінні життєвих функцій клітин, нормалізацію яких ми здійснюємо за допомогою зовнішніх сигналів. Сьогодні дедалі впевненіше звучить голос на захист інформаційно-хвильової терапії.

— Включно з коронавірусом?

— А чому він має бути винятком?! Ще 15 років тому в статті «Біологічний переворот. Відповідь фармакологічним наступам», опублікованій у журналі «Акцент. Національна безпека України» (№1-2, 2005 р.) ми попереджали про біологічну зброю, яку може створити сама природа при бездумному фармакологічному наступі на неї.

Канадійські учені ще далеко до появи цієї інфекційної хвороби зафіксували так званий вірусний дощ, який здатен переноситися на тисячі кілометрів! Деякі віруси здатні підніматися в атмосферу на висоту до 3-х кілометрів на одному континенті, а випадати на іншому... Слід пам’ятати, що віруси та бактерії є неодмінною складовою внутрішнього середовища в якому відбувається процес обміну речовин. А це означає, що нам доведеться змінювати уявлення про саму хворобу та засади офіційної медицини. 

Науково-дослідний інститут інформаційно-хвильових технологій  разом із Міжнародною асоціацією лікарів інформаційно-хвильової терапії вже звернулися з листами до Всесвітньої організації охорони здоров’я, інших медичних інституцій із пропозиціями долучити наші розробки  до боротьби з коронавірусом. Подібні звернення ми спрямували й до вітчизняних установ — Ради нацбезпеки та оборони, Офіса Президента...

Ми часто-густо недооцінюємо своїх і своє, хоча воно — поруч. Україна вже сьогодні може за допомогою випереджаючих технологій розв’язувати більшість проблем не лише нашої охорони здоров’я, а й охорони здоров’я всього людства. І це аж ніяк не є перебільшенням.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати