Перейти до основного вмісту

Центр для особливих дітей

04 вересня, 00:00

Особливість цього закладу західного типу в тому, що на відміну від існуючих реабілітаційних центрів та інтернатів він допомагатиме дітям із різними вадами фізичного та розумового розвитку інтегруватися в суспільстві, адаптуватися в середовищі своїх однолітків, просто повірити в себе.

Керівник центру, кандидат педагогічних наук Ірина Іванова сказала «Дню», що головна їхня мета — активізувати внутрішні сили та резерви таких дітей, сформувати в них моральний та духовний стрижень, що допоможе долати складності життя. Цікаво, що переконувати у власних можливостях тут будуть також зневірених у дітях батьків, які матимуть нагоду стати активними учасниками та партнерами проекту.

Для цього в центрі працюватимуть інформаційно-творче об'єднання, що формуватиме позитивний імідж дітей-інвалідів у суспільстві; групи тимчасового перебування дітей, в яких проводитиметься індивідуальна творча робота; гурток комп'ютерної грамотності, консультаційний пункт із психологічних та правових знань, клуб батьків «Родина», планується створення волонтерської служби.

Запрошення від центру отримали 157 сімей, що проживають поруч, у Жовтневому районі столиці, проте звернутися сюди можуть усі бажаючі, попередньо зателефонувавши за номером 457-08-70.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати