Перейти до основного вмісту

Як знайти скарби скiфiв

26 червня, 00:00
Київський дослідник Сергій Пауков розкрив таємниці скіфської золотої пекторалі, про що повідомили «Киевские ведомости» 25 квітня ц.р. У її голограмі, виявляється, зашифрована карта стародавньої України, що має вигляд овечої шкури — золотого руна. Україна — батьківщина не лише стріловидного лука, а й шахів.

А найсенсаційніше відкриття — речове: під Мелітополем зберігся найдавніший скіфський некрополь площею 9 квадратних кілометрів. Він приховує тонни золота, срібла та інших коштовностей. Порівняно з ними скарби стародавніх інків, бухарських емірів і гетьмана Полуботка — дрібниця.

Археологи КлубНички виставили на урядовий тендер проект концесійного видобутку спадщини стародавніх предків. Як старателів запропоновано використати саперів протипіхотних мін, які звільняються з армії, безробітних шахтарів Донбасу, вкладників Ощадбанку і трастів молодших 80 років. Знаряддя праці — штикова лопата, лом і відро. Менеджмент пошуку запозичено з творів Джека Лондона. Ліцензії на старательство — приватизаційні сертифікати, що дають право на перелопачування 1,05 куба грунту степу.

Для залучення зарубіжних інвестицій запропоновано провести в Мелітополі Міжнародний шаховий конгрес з васюкинської ідеї Остапа Бендера. У кошторисі на благоустрій міста — спорудження музею «Каїсса», присвяченого скіфській музі шахів. Уперше буде показано фігури шахів, виготовлених з рогів та копит скіфських корів, кіз, кобил і жеребців. Їх знайдено в Росії — під Курганом, і в Слов’янську — під териконом.

У переліку гостей конгресу — Фішер, Каспаров, Карпов і Ілюмжинов. Передбачено пошук внуків і правнуків іменитих вельтмейстерів — Філідора, Стейніца, Цукерторта, Капабланки і Мароцці. Запрошуються крупнi фiгури — королева Англії Єлизавета, королі монархічних держав і лідер «СЛОНа» Володимир Гриньов. Сеанс одночасної гри з політиками Заходу і Сходу на шахівниці у вигляді глобуса дасть Президент України. Серед лекторів конгресу — великі фахівці матових ситуацій у політиці та економіці, в тому числі Лебедь і Жириновський.

Одна із складнощів проекту — відсутність благословення Патріарха Московського і Всієї Русі Алексія і Папи Римського на розкопку кладовища. Можливо, вони візьмуть до уваги тяжкий стан економіки на батьківщині скіфів і факт легалізації християнства в Київській Русі лише в Х столітті. А найстародавнішому кладовищу скіфів — близько трьох тисяч років.

Конкуренти проекту доводять, що скарби лежать під Мелітополем, а не біля нього. Вони запропонували варіант знесення міста і перенесення житлових будинків у Крим — для розселення татар і поволзьких німців, а корпусів моторного заводу до Кореї — на фірму «ДЕУ». Автор підземного відкриття уточнює координати скіфського Клондайка. Страхуванням ризику заходу займатимуться акціонерні товариства «Грабобанк» і «Гробобанк».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати