Клінтон таки мав зв’язок із «цією жінкою»
Американці не вважають це за злочинСпершу під присягою 23 присяжним Великого журі, які протягом п’яти з половиною годин спостерігали за відеосвідченням Клінтона на встановлених у будинкові Федерального суду телеекранах... Удруге — в ході п’ятихвилинного телевізійного виступу перед американською нацією. Клінтон визнав те, що раніше давав неправдиві свідчення, й заявив: «Я дуже шкодую про свій ганебний вчинок. Я лише хотів захистити себе й свою родину». Разом із тим президент зазначив, що не змушував нікого говорити неправду, приховувати чи знищувати речові докази.
Клінтон використав частину виступу, аби скритикувати незалежного прокурора Кеннета Старра, який чотири роки розслідує діяльність президента та його дружини Гілларі. «Це розслідування зайшло занадто далеко, на нього витрачено $40 млн., і воно завдало шкоди багатьом людям. Президенти теж мають приватне життя. Настав час покласти край знищенню особистостей і втручанню в приватне життя», — сказав президент.
Віце-президент Ел Гор, який відпочиває на Гаваях, першим зробив політичну заяву на підтримку свого боса: «Я пишаюся ним не лише як другом, а й через те, що йому не забракло мужності визнати свої помилки».
Більшість американців із задоволенням сприйняло зізнання Клінтона про його позашлюбний зв’язок із Монікою Левінські й хоче, аби цю справу було якнайшвидше забуто. Згідно з опитуванням Сі-Бі-Ес/Нью-Йорк таймс, 68 відсотків опитаних схвалюють діяльність Клінтона на посаді президента. Дві третини американців, які бачили виступ Клінтона, не хочуть відставки президента чи початку проти нього процедури імпічменту. Політикам, особливо республіканцям, доведеться прислухатися до голосу народу й забути цю справу.