Про нас
«Еколог університету штату Джорджія розповідає про диких кабанів, вовків, мишей та інших істот, що живуть у буйних соснових лісах на віддалі кількох миль від української смертоносної ядерної електростанції, де 1986 року трапилась найстрашніша в світі ядерна катастрофа... Вчені не мають повного уявлення, чому, незважаючи на ще й досі високий рівень радіації неподалік від Чорнобиля, збереглася флора й фауна, сказав доктор Чессер. Нова лабораторія має допомогти їм знайти відповідь на це запитання. Наприкінці цього місяця міністр енергетики США Білл Річардсон підпише з українським урядом угоду про обладнання радіоекологічної лабораторії неподалік від Чорнобиля».
«У НКАУ сподіваються, що співробітництво українських ракетобудівників із західними партнерами продовжиться після з’ясування причини загибелі першого «Зеніту» — у випадку, якщо причина аварії не пов’язана з конструкцією самого ракетоносія. У будь-якому випадку, переконані фахівці українського космічного агентства, альтернатив «Зеніту» в Заходу немає».
«НетГейм Кейбл оголосив сьогодні, що в Києві для передачі даних почали використовувати кабельні модеми НеМо. Обслуговування за допомогою двосторонніх кабельних модемів, установлених «Глобал Юкрейн», швидко залучає нових передплатників і допомагає принести в Україну мрію про доступ до високих швидкостей Інтернету... Установка системи передачі даних в Україні представляє надзвичайне випробування для кабельної модемної системи — з огляду на погані умови укладання кабелю та незбалансовану мережу».
«З абсолютно незрозумілих причин величезне соляне родовище розташовано в центрі Європи, у селищі Солотвіно Тячівського району Закарпатської області. Обеліск, який позначає цей центр, стоїть, правда, неподалік, у районі Рахова. Проте, враховуючи розміри континенту, десяток кілометрів не грає істотної ролі. У районі обеліска люди успішно опановують іноземні мови: євреї розмовляють угорською, угорці — російською, а українці — українською. Місцеве населення живе на бідній землі у красивих будинках і голосує за соціал-демократів».
«Що є швидким у готелі «Ялта», так це ліфт. Але ще швидшими є таргани, яких у номері 582 величезна кількість. Комахи стрімко мчать кахлями, купальним рушником, а іноді також тюбиком зубної пасти. Все інше в цьому чотиризірковому готелі відбувається більше ніж спокійно. Дами в бюро реєстрації занурилися в читання чогось на кшталт «Золотих сторінок»; офіціантки й офіціанти обслуговують із майже коматозним спокоєм».
Переклад Наталі ВІКУЛІНОЇ, «День»
№214 07.11.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету
обов'язкове. © «День»
Випуск газети №:
№214, (1998)Рубрика
День Планети