Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Тропічний шторм Діанму

У Таїланді — повені у 30 провінціях
01 жовтня, 11:34
ФОТО REUTERS

Цими днями тайські рятувальники боролися з паводковими водами, щоб визволити десятки застряглих у своїх будинках людей, повідомляє Reuters. Тропічний шторм Діанму спричинив повені у 30 провінціях, найбільше постраждав центральний регіон королівства, повідомили в тайському департаменті з питань запобігання і подолання катастроф, пише www.dhakatribune. com. Рівень річки Чаопхрая, яка протікає через Бангкок після звивистих майже 400 кілометрів з півночі, ще у вівторок неухильно зростав, оскільки влада випускала воду з дамб вище за течією. Солдати у вівторок встановили бар’єри та мішки з піском для захисту стародавніх археологічних руїн, а також кварталів у старій королівській столиці Аюттхаї, приблизно за 60 км на північ від Бангкока.

«Є сподівання, що Бангкок зможе уникнути повторення катастрофічного сезону мусонів 2011 року, коли він зазнав найгіршої за останні десятиліття повені — п’ята частина міста опинилася під водою і загинуло понад 500 людей. «Ми дамо людям попередження, якщо буде ознака підвищення рівня води і якщо буде ризик швидкої повені», — заявив у вівторок губернатор Бангкока Асвін Кванмуанг. Отримавши назву «Східна Венеція», столиця побудована на колишній болотистій місцевості і лежить приблизно на 1,5 метра над рівнем моря. Раніше сільськогосподарські угіддя та рисові поля в низинних районах поглинали повені, але розширення міста значно збільшило площі, зайняті нерухомістю. Генеральний план запобігання повені міста, що включає підземні резервуари та тунелі, не був повністю побудований через проблеми з придбанням землі, повідомляють місцеві ЗМІ», — ідеться в інформації видання Dhaka Tribune.

На фото: Люди сидять на імпровізованому човні, і чоловік тягне його затопленою вулицею в провінції Чайяфум, Таїланд, 28 вересня 2021 р.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати