Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ
У 2011 році в Києві збудують 1 700 квартир за програмою доступного житла
АТ «Холдингова компанія (ХК) «Київміськбуд» у 2011 році направить 75 мільйонів гривень на будівництво доступного житла в Києві за програмою «50 на 50», повідомив журналістів президент холдингу Михайло Голиця. За його словами, 50% вартості квартир сплачуватиме населення, 30% фінансуватиметься з держбюджету, 20% — за рахунок бюджету міста, в тому числі — з урахуванням коштів холдингу. При цьому Голиця відзначив, що кошти держбюджету спрямовуватимуться на реалізацію програми після ухвалення урядом наступного тижня відповідної постанови. «У державному бюджеті закладено 330 мільйонів гривень. Скільки з них дійде до Києва — невідомо. Приблизно це 167 мільйонів гривень. На реалізацію програми також закладено близько 120 мільйонів гривень коштів міського бюджету, 75 мільйонів гривень — кошти «Київміськбуду» і ще 30 мільйонів гривень — кошти КП «Житлоінвестбуд УКБ», — сказав голова холдингу. Крім того, президент «Київміськбуду» додав, що всього в 2011 році за програмою «50 на 50» в Києві заплановано ввести 1 700 квартир, у тому числі — 772 квартири, побудовані коштом холдингу. При цьому орієнтовна вартість одного квадратного метра такого житла для населення складатиме 4—4,1 тис. гривень. Голова компанії також запевнив, що ціна не змінюватиметься навіть при різких коливаннях валюти й скачках цін на нерухомість. Початок реалізації програми «50 на 50» в Києві, за словами президента холдингу, заплановано приблизно на 15 березня — після проходження всіх організаційних процедур, підписання документів і проведення тендерів.
Канадська компанія претендує на чотири газові родовища на Західній Україні
Компанія 3P Energy Corp. повідомила про те, що написала лист про наміри щодо участі в аукціоні в НАК «Надра України» щодо купівлі її дочірньої компанії НАК «Тисагаз», яка володіє чотирма ліцензіями на видобуток природного газу в Україні. Зокрема, це ліцензії на видобуток у Русько-Комарівському, Станівському, Королівському газових родовищах та ужгородському розвідувальному блоці в закарпатському регіоні. У разі придбання компанія отримуватиме, за оцінками, прибуток одразу з родовища Русько-Комарівська і матиме базу активів, що складатимуться з декількох родовищ із доведеними запасами і значним потенціалом експлуатації. На підставі прийнятого і дозволеного плану розвитку «Тисагаз» протягом 2011-го й початку 2012 років буде пробурено п’ять неглибоких свердловин. Президент та виконавчий директор «3P» Девід Кан вважає, що потенціальний комбінований видобуток з усіх чотирьох родовищ може скласти понад 15 мільйонів кубічних футів на день після повного розвитку родовищ, та очікує, що 2011 року вийде на рівень близько п’яти мільйонів кубічних футів на день. Відповідно до умов, перед придбанням має відбутися 60-денний період due diligence. Сума угоди може становити 17 мільйонів доларів, ідеться в інформаційному повідомленні на порталі UA-Energy.org. Завершенню угоди має також передувати отримання необхідних дозволів, включаючи дозвіл Антимонопольного комітету України, повідомляє Алла ДУБРОВИК, «День».
«Майкрософт Україна» розширює роботу в регіонах
Компанія «Майкрософт Україна» запустила проект регіонального розвитку, мета якого — розширити співпрацю з клієнтами і партнерами по всій Україні. Як повідомляється в прес-релізі компанії, проект складається з двох напрямків — призначення регіональних представників у містах-мільйонниках та вибір партнерських офісів в обласних центрах. Завдання регіональних представників — пошук, підтримка і розвиток партнерів у регіонах. «Майкрософт Україна» вже призначила представників в Одесі, Дніпропетровську, Донецьку та Львові. Тепер, як зазначається в повідомленні компанії, нові регіональні партнери і партнери, за якими не закріплено супроводжуючих менеджерів «Майкрософт Україна» в головному офісі, можуть прямо працювати з представником компанії в своєму регіоні. Другий напрямок проекту — вибір в обласних центрах партнерів, які виконуватимуть функції регіональних партнерських офісів «Майкрософт Україна» і пропонуватимуть рішення для малого й середнього бізнесу. «Регіональні офіси партнерів — учасників проекту регіонального розвитку стануть для нас тестовим майданчиком для пошуку оптимальної комунікації з клієнтом середнього й малого бізнесу. Ми хочемо відпрацювати найефективнішу і доступну для клієнта мову спілкування, щоб усі партнери Microsoft могли використовувати позитивний досвід і найуспішніші приклади в проактивному просуванні програмних продуктів на ринку», — наголошує в прес-релізі керівник проекту регіонального розвитку «Майкрософт Україна» Ольга Кузіна. Компанія вже обрала перших учасників пілотного проекту в шести містах: Сімферополі, Запоріжжі, Рівному, Полтаві, Миколаєві та Вінниці, повідомляє Олексій САВИЦЬКИЙ, «День».
Випуск газети №:
№28, (2011)Рубрика
Економіка