Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Борис ФIЛАТОВ: «У новій Раді мені дихається легко»

Iнтерв’ю з народним депутатом — читайте в найближчих номерах «Дня»
17 березня, 12:25
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Нинішній пленарний тиждень обіцяє бути напруженим. Президент вніс на розгляд до парламенту низку законодавчих ініціатив, що стосуються «особливого статусу» окремих районів Донецької і Луганської областей. Поки парламентські фракції визначаються, чи підтримуватимуть вони президентські пропозиції, свою думку щодо цього висловив гість «Дня» — позафракційний народний депутат Борис Філатов.

«Я не знаю, які з цього приводу настрої усередині коаліції, але, наскільки мені відомо, Радикальна партія голосувати за нього не хоче. Стосовно «Батьківщини» також є певний скепсис. Наскільки я розумію, за цей закон повинні проголосувати «товариші» з «Опозиційного блоку», інакше якщо вони цього не зроблять, то все про них стане остаточно зрозуміло. Самому мені поки що складно дати однозначну відповідь на це запитання. Я чудово розумію, що війну цю треба закінчувати, але, з другого боку, натискати на зелену клавішу мені не дозволяють мої переконання. Дуже багато депутатів будуть вимушені стати перед складним вибором», — розповів парламентарій.

Борис Філатов — один з яскравих і оригінальних політиків нового парламенту. Він завжди вирізняється особливим поглядом на ключові питання країни.

«Якщо говорити ідеалістично, то коаліція тримається передусім на розумінні депутатами гіперцінності країни, -наголошує Філатов. — У парламенті засідають різні люди — фактично це екстраполяція суспільства. Але незалежно від відмінностей в інтересах, політичних поглядах чи морально-етичних рисах депутатів, загалом Рада мені подобається — вона налаштована патріотично і мені в ній дихається легко».

Розмова журналістів «Дня» з Філатовим була цікавою і насиченою. Міцність коаліції, якість парламенту, здатність еліт змінюватися, виклики для країни... — теми нашого спілкування. Як з головою парламентської контрольної комісії з питань приватизації, звичайно, ми не могли не обговорити тему приватизації. «У спеціальної контрольної комісії досить скептичне ставлення до приватизації, оскільки її бачить уряд у справжній історичний період. Цьому є просте пояснення: коли в країні війна, то всі активи недооцінені і особливо немає охочих інвестувати. У результаті, якщо продати це все за копійки, і бюджет особливо не наповнитися, і при цьому майно розійдеться на всі боки».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати