Потрібна тверда рука
Я підтримую намір Президента провести референдум про недовіру Верховній Раді. Підтримую пропозицію про включення до бюлетеня питання про заборону Комуністичної партії.
Коли проходиш селом і бачиш найбільший і найкрасивіший будинок, то можна не сумніватися, що це будинок голови КСП або його родичів, побудований за рахунок розкраденого господарства.
Паювання землі — це напівзахід. Ті ж голови залишаться на своїх місцях і будуть красти як і раніше. Земля має бути у приватній власності, як у сусідній Польщі. Там на бідних землях отримують врожай у півтора раза вищий, ніж у нас на чорноземах. Там не було колгоспів. Потрібно дозволити селянам продавати свої земельні паї, а іноземцям брати землю в оренду на тривалий термін. Здійснити ленінський принцип: «Земля — селянам! Фабрики — робітникам!». Їдучи містом, бачу на заводських і фабричних будівлях вивіски комерційних фірм. Директори цих підприємств продають і розкрадають обладнання, а приміщення здають в оренду. Живуть безбідно, зате робітники не отримують зарплатні, а пенсіонери-акціонери — дивідендів. Директорам не потрібно, щоб виробництво працювало. Їм і їхньому оточенню грошей і так вистачить. Подейкують щодо закону про акціонерні товариства, але на практиці поки нічого немає. «Червоними» головами і «червоними» директорами повинна зайнятися прокуратура.
Робота нового уряду вселяє надію на те, що, можливо, щось зміниться на краще. Та, якщо не запрацює парламент, то найпрофесійніший уряд не впорається зі своїм завданням. Ліві депутати вимагають підвищення пенсій, але не кажуть, де на це взяти грошей. Блокують розв’язання важливих для держави питань. Так не було ратифіковано угоду між Україною і Польщею про спільне виробництво комбайну «Бізон». Як наслідок, на харківському заводі ім. Малишева та його суміжниках було втрачено тисячі робочих місць. Завод зазнав збитків, оскільки вже вклав кошти в підготовку виробництва. Сільське господарство не отримало потрібної техніки.
Нас лякають авторитарним правлінням і втратою демократії. Але що це за демократія, яка не може себе захистити? Навіщо потрібна така демократія? Демократія — для народу, але не можна допустити, аби під її прикриттям нахабно й безкарно діяла п’ята колона.
У такий критичний для нашої країни момент потрібна людина, здатна твердою рукою навести порядок. А всі, хто хоче добра собі та своєму народові, повинні їй допомагати.
Геннадій ПЕТРЕНКО
Харків
Випуск газети №:
№48, (2000)Рубрика
Пошта «Дня»