Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Фартові! Танцювальний фестиваль та одесити, які виграли Кубок Фокстрота

Відомий турнір «зі спортивних танців «Парад надій-2023», проведений під час військового стану, показав відданість спортсменів своїй справі та їх віру в ЗСУ
29 березня, 15:28

33-ий фестиваль бально-спортивних танців  “Парад надій”, проведений у рамках Київського благодійного туру танцювальних фестивалів на підтримку українських захисників “Все буде Україна!”,  успішно відбувся 25 березня 2023 року в столиці. Жодна повітряна тривога не потривожила легендарне змагання, що дало підстави говорити про фартовість організаторів та їх команди.

Майже 700 танцорів з 85 клубів України вийшли протягом дня на паркет Парада надій в Інституті фізкультури Національного університету фізичного виховання та спорту України. 250 комплектів нагород розіграли організатори – заслужений тренер України Валентина Федорчук, продовжувачка спортивної династії тренерка Альона Федорчук-Лемішко та співзасновник Групи компаній Фокстрот Геннадій Виходцев.  Спортсмени змагалися в латиноамериканській та європейській програмах бально-спортивних танців в 41 категорії.

фото

Те, що цей Парад проводиться під час війни України за свою незалежність, відчувалося скрізь: кожне відділення турніра (а їх було п’ять) починалося з гімна України та гасла “Слава Україні!”, а сама Валентина Федорчук при кожному виступі дякувала ЗСУ: “Завдяки нашим захисникам ми маємо можливість танцювати, змагатися, досягати спортивних результатів, і ми завжди пам’ятаємо, яку високу ціну платить за цю можливість український народ  та наші ЗСУ”.

фото

- Служитимемо українському народові, аби у вас була можливість провести ще не один такий Парад надій, - такою була відповідь полковника, заступника командира зенітної ракетної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України. Його на Парад надій запросили представники “Фокстрота”. Алевтина Демуцька, прес-секретар Групи компаній Фокстрот, вручила представнику бригади ноутбук, розказавши про шефство компанії над цим структурним підрозділом та ще над 14 військовими частинами протиповітряної оборони з вересня 2022 року, початку інтенсивних ракетних обстрілів мирного населення України.

фото

 Валентина Федорчук після виступу представника ЗСУ додала: “Просимо прийняти й від «Парада надій» підтримку для Вашої, пане полковнику, бригади. Ці гроші ми передаємо на рахунок фонда БОН як цільове призначення на потреби зенітної ракетної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України”.

Зал щирими оплесками зустрів рішення Валентини Федорчук та її команди.

фото

А далі почалися змагання за розкладом: юніори, молодь, дорослі, які демонстрували суддям з США, Польщі, України свої навики в танцювальних фігурах, артистизм та відчуття партнера у вальсі, фокстроті,  джайві, пасадоблі тощо. Кращі результати показали пари Даніїл Старунський та Уляна Бєлінська (Харків, клуб «Star Dance», категорія «молодь 2 латина»), Олександр Розумєй та Валерія Мотилькова (Київ, клуб «Star Dance», «молодь 2, стандарт»), Адріан Трушин та Поліна Лебідь (Київ, клуб «Dance іnnovation team», юніори 2, латина).

фото

А от змагання за 20 кубок Фокстрота виграли одесити  Володимир Кузьмін та Божена Турчинова, клуб «Діамант». Це єдине в Україні та світі змагання лише з цього виду танцю, спрямоване на популяризацію найскладнішого танцю європейської програми - фокстроту. «Одне задоволення танцювати на таких заходах, коли все чітко, за графіком, з гарною музикою та гарними глядачами», - розповів Володимир Кузьмін, який 7 років тому з іншою партнеркою вже змагався за кубок Фокстрота, але посів 2 місце.

- Географія нашого кубка широка: за 20 років він неоднарозово був у нагородних колекціях закордонних пар, але найчастіше – у  спортсменів з Києва, Харкова, Запоріжжя. І нам приємно, що південна столиця України –  Одеса вперше у списку найкращих танцюристів фокстроту, - говорить виконавчий директор однойменної мережі Олексій Зозуля. – Вітаємо переможців і віримо, що красива історія кубка Фокстрот буде продовжена.

Закінчився воєнний «Парад надій» церемонією нагородження – не лише кубками та медалями, а й відзнаками від партнерів. Спортсменам молодших вікових категорій організатори вручали іграшки від доброго партнера - торгової марки «Гулівер Країна» та магазина дитячих іграшок «ГУЛІВЕР». Дорослих спортсменів, суддівську бригаду та партнерів турніра вітали від імені алкогольного холдинга BAYADERA GROUP, партнера маленьких та великих перемог.  А ведучий змагання неодноразово називав медіапартнерів Парада надій: всеукраїнське інтернет-видання “Дзеркало Тижня. ZN,UA”, інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”, медіа холдинг OBOZREVATEL і всеукраїнська газета “День”, «Вікенд у Києві», Національна агенція стратегічних комунікацій.  Інтернет підтримку забезпечував  «ФЛАЙМАРК ДЕНС».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати