Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

До зустрічі!

У Львові починають відновлювати роботу музеїв
01 червня, 11:37

«День» має приємну звістку для поціновувачів живопису.

З початку червня Національний музей імені Андрея Шептицького відкриває частково виставкові зали. Їх два. Обидва – у середмісті.

«Друзі, у нас хороші новини! З 1 червня ми відновлюємо роботу двох музейних локацій, – зазначено на ФБ-сторінці ЛНМ. – Запрошуємо відвідати виставки:

«Діалог традицій» Ганни Криволап (проспект Свободи, 20) та «За фірткою» Ганни Кучабської (вулиця Листопадового Чину, 7, 2-й поверх).

Експозиції можна оглянути щодня з 10.00 до 17.00, крім понеділка.

Під час повітряної тривоги відвідувачі повинні пройти у найближчі укриття. Карти з їхнім розміщенням будуть розташовані у фойє музеїв.

У межах виставки «Діалог традицій» глядачі зможуть ознайомитися з двома серіями робіт Ганни Криволап «Причетність» і «Стрічки».

Проєкт «За фірткою» Ганни Кучабської представить краєвиди, предмети і куточки, вихоплені з невибагливого побуту селянина.

До зустрічі в музеї!».

Принагідно:

«День» писав про ці дві виставки – і Ганни Криволап, і Ганни Кучабської.

Тому варто погортати архіви «Дня», щоби попередньо ознайомитися з експозиціями, а потім, звичайно ж, піти до НМЛ, щоби скласти власне враження про виставки.
Отже, публікацію про творчість топової художниці Ганни Криволап і її дві колекції – «Причетність» і «Стрічки» потрібно шукати у «Дні» від 29 січня 2022 року – це стаття «Універсальна гармонія» – https://m.day.kyiv.ua/uk/article/taym-aut/universalna-garmoniya-0

Стаття від 14 лютого про настроєві, свіжі і ліричні рукотвори Ганни Кучабської «Замилуватися простими речами» тут – https://day.kyiv.ua/uk/article/taym-aut/zamyluvatysya-prostymy-rechamy

Обидва матеріали дуже добре проілюстровані. «День» завжди тим вирізнявся.

Ходять до музеїв!

І читайте «День»!

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»
Фото з ФБ-сторінки НМЛ

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати