Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Фандрайзинговий проєкт

У Львові відкриють благодійну виставку дитячих малюнків «Сміливість бути поруч»
07 липня, 13:56

Завтра, 8 липня, у фойє Львівської національної опери представлять виставку дитячих малюнків «Сміливість бути поруч». Організатори проєкту, мета якого – долучитися до допомоги дітям, які постраждали внаслідок війни, – «Кредобанк» спільно з благодійною організацією «Фундація КРЕДО».

«Діти працівників банку, а також малюки, які вимушено покинули свої домівки і певний час проживали у прихистку, який створив «Кредобанк», через свою творчість показали, що таке «Сміливість бути поруч», – розповідають втілювачі проєкту.

Головна героїня малюнків – вдячність. Діти зобразили подяку військовим Збройних Сил України, громадянам Польщі і Європейського Союзу, а також собаці Патрону.

Усі малюнки оформлені як постери і їх можна придбати за посиланням  https://kredoposter.prom.ua/ua/.

Ціна постера – 300 гривень.

Отримані з продажу кошти спрямують на допомогу дітям, які постраждали внаслідок воєнної агресії російської федерації.

«24 лютого 2022 року усі ми стали сміливими, і в нас не було іншого вибору, – зазначають організатори виставки «Сміливість бути поруч». – Ми стали сміливішими у своїх думках та вчинках – кожен на своїй ділянці. Разом з тим, як ніколи, ми усі потребували й потребуємо підтримки – щоб хтось був поруч. Тому й вирішили подякувати усім, хто виявив сміливість та підтримав Україну в цей складний час. І запросили дітей, аби вони через свою творчість показали, що таке сміливість бути поруч. Отримавши малюнки, зрозуміли, що не можемо не показати їх світові. Отак і народився цей фандрайзинговий (для акумуляції коштів. – Т.К.) проєкт».

У липні та серпні частину дитячих малюнків можна буде переглянути в артцентрі «Дзиґа» та інших місцях Львова (за анонсами слідкуйте на сторінці БО «Фундація Кредо»).

У Львівській національній опері імені Соломії Крушельницької виставка дитячого малюнка «Сміливість бути поруч» триватиме до 31 липня, отож оглянути її зможуть всі охочі, було б бажання. А у серпні експозиція буде представлена у Варшаві – в Українському домі.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати