Фiнал суто європейський
Сьогодні та завтра на чемпіонаті світу, який проходить у Норвегії, визначаться володарі всіх комплектів нагород.
Півфіналісти (Чехія — Канада, Фінляндія — Швеція) подарували любителям хокею незабутні вистави. Чехи — чемпіони останньої Олімпіди — в першій грі поступилися канадцям з рахунком 1:2 і у грі у відповідь зобов'язані були не тільки вигравати, а й добиватися переваги вже в овертаймі. Основний час завершився перемогою слов'ян (6:4), а от у додатковому суперникам так і не вдалося розпечатати ворота. У серії булiтів точнішими виявилися європейці — переможну шайбу закинув гравець НХЛ Ярослав Шпачек iз «Флориди пантерз» (4:3).
Такою ж заплутаною ситуація виявилася і в суто скандинавській парі. Фіни в першій грі були сильнішими (3:1), але шведи в четвер реваншувалися (2:1). Знову було призначено овертайм, і на 7-й хвилині Марко Тіомайнен вивів фінів у фінал. Таким чином, 15 і 16 травня відбудуться фінальні поєдинки Чехія — Фінляндія за тим же регламентом, а 15 травня канадці і шведи посперечаються за бронзові медалі.
А за океаном розпалюються пристрасті в серії плей-офф. Клуб нашого земляка Дмитра Христича «Бостон Брюїнз» програв на виїзді «Баффало Сейбрз» — 2:3 і поступається в серії до чотирьох перемог (1:2). У трьох інших парах рахунок у серіях поки нічийний — 2:2.