Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Форпост» у сімейному форматі

У Кам’янці-Подільському розпочався сезон лицарських боїв і військових реконструкцій
19 червня, 17:07
«ФОРПОСТ»: БАТЬКИ СІМЕЙСТВ — ВИКЛЮЧНО ЛИЦАРІ, А МАМИ — ЇХНІ ПРЕКРАСНІ ДАМИ / ФОТО НАДАНО ОРГАНІЗАТОРОМ ФЕСТИВАЛЮ «ФОРПОСТ»

Цього року наметове містечно на валах з ефектними видом на Стару Фортецю має бути більшим, ніж минулого. На участь у боях на фестивалі середньовічної культури «Форпост», який відбудеться 28—30 червня, вже прийшло близько 400 заявок з міст України, Росії, Білосусі, Молдови. Також надходять заявки від туристів, які бажають оселетися в наметовому містечку поруч з лицарськими таборами. У місцевих готелях також говорять про збільшення замовлень на дні, коли відбуватиметься фестиваль.

Організатор фестивалю Костянтин Пархоменко, капітан Хмельницького військово-історичного клубу «Воїн» з 2001 по 2013 рік, пишається й тим, що «Форпост» вже традиційно «приманює» в місто на дні змагань музикантів з багатьох країн Європи. «Це буде і весела фолк-музика, і середньовічна музика, ірландська та шотландська музика, а також фолк-рок та фолк-метал. Хедлайнером буде фолк-метал гурт «Аркона» з Москви, який відомий серед шанувальників «важкої» музики у багатьох країнах світу», — повідомив Костянтин Пархоменко.

«Формат фестивалю це — свято для всієї родини. У нас буде весело та цікаво і малечі, і молоді і пенсіонерам, — також пояснив Костянтин. — Збираються не лише воїни, а й ремісники. Майстер-класів ремісничих буде дуже багато різноманітних — і гончарство, і ковальство, і навіть виготовлення книжок за старовинною технологією.»

Цього року, окрім фестивалю «Форпост» у Кам’янці-Подільському, відбудеться ще декілька фестивалів військових реконструкторів та любителів лицарських боїв. Під час святкування Дня Незалежності України, під час фестивалю історичної реконструкції «Остання столиця», все місто — особливо старовинна його частина, — стане місцем відтворення подій 1917—1921 років. А 4—6 жовтня місто готується до відомого за межами України (і навіть Європи) військово-історичного фестивалю Terra Неrоіса.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати