Посмертний розвиток соціалізму
У нас два могильники приватизували пологовий будинок. Дарма що народжуваність у нас зростає, а смертність спадає, але як же вона буде спадати, коли не буде кому помирати? Тим більше, що і в ринковому розумінні це вигідніше: з'являється можливість стягувати платню не тільки на виході, а й на вході.
Утім, спад народжуваності тривав, і тоді могильники приватизували дискотеку, ресторан із готелем, палац знайомств та укладання шлюбів, телевізійну передачу "Кохання з першого погляду", щоб не витрачати більше як один погляд на одиницю народжуваності.
Народжуваність, хоча й повільно, посунула вгору. Тепер можна було всі сили покласти на смертність.
Приватизували лікарню, вилучивши з неї всі ліки й продукти харчування. Припинили сплачувати платню, відволікаючи медичний персонал від хворих задля пошуків інших видів заробітку.
Приватизували продуктові магазини, замінивши в них овочеві відділи на горілчані й тютюнові. Продукти першої свіжості замінили на продукти другої, третьої і четвертої.
Поступово стали приватизувати й міліцію, затримуючи платню і надаючи право добувати кошти в інший, озброєний спосіб.
Громадяни дивуються, чому в них таке життя. Грошей нема, здоров'я також, на вулиці ріжуть, а в лікарні різати відмовляються...
А все дуже просто: то могильники приватизували життя, підпорядкувавши його виключно кінцевому результату.