Резнікова літатиме... на люстрі

Резнікову часто запитують: чому, маючи всі шанси зробити кар’єру в Радянському Союзі, вона зникла з горизонту на довгі роки? Адже перед нею відкривалися чудові перспективи. Виявляється, Ганна дуже сподобалася закордонним продюсерам, і молоденькій співачці запропонували попрацювати в Японії. От тільки досвіду подібних угод Резнікова не мала й підписала договір на кабальних для себе умовах — на 10 років. Розрив контракту означав величезні неустойки. Так почалася її закордонна кар’єра, виступи в різних країнах. І якщо в нас поступово Ганну забули, то за кордоном Резнікову називають екзотичною співачкою з величезним репертуаром. Вона виконує пісні англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською, японською, івритом, російською й українською мовами. З роками крім гарного вокалу в Ганни з’явився ще й шарм леді, а кожний її виступ — видовищне шоу. Вдалася кар’єра, склалося особисте життя (нинішній чоловік співачки — відомий американський бізнесмен Вадим Сойреф). Але як тільки термін договору з продюсерами закінчився, Резнікова повернулася.
І не просто повернулася, а з тріумфом, давши сольний концерт у Кремлівському палаці з’їздів. Її програма «Назавжди» зроблена з величезним смаком режисером Андрісом Лієпою. Автори пісень — Ігор Крутий, Віктор Чайка, Ілля Резнік, Симон Осіашвілі.
Сьогоднішня команда Резнікової — 28 осіб: від музикантів, бек-вокалістів, танцюристів до адміністративної групи. До речі, директором співачки є Олег Непомнящий — постать доволі значуща в російському шоу-бізнесі, який працював з Аллою Пугачовою та Філіппом Кіркоровим. У програмі, яку ми побачимо, безліч технічних і музичних наворотів. Наприклад, декорації-трансформери дозволяють видозмінювати сцену. Цілі фрагменти довелося робити наново українським майстрам. Будуть спецефекти, наприклад, літаюча люстра, яка перетвориться то на палубу корабля, то на колиску мрії.