Перейти до основного вмісту

«Сезони моди» дочекалися Бизова

А молоді дизайнери — шансу потрапити до Лондона
18 березня, 00:00

З 19 по 22 березня в Києві пройде вже чотирнадцятий тиждень прет-а-порте «Сезони моди». Незважаючи на те, що кістяк дизайнерів уже давно сформовано, організатори намагаються щороку викликати до свого дітища ще більший інтерес новими іменами. Причому буквально. У дефіле під такою назвою спробують завоювати симпатії київської публіки молоді модельєри: Олександр Очеретний, Олена Муковніна, Олена Клочок (ТМ «Clermont») й Андре Тан. Перший із них уже досить відомий дизайнер. Наприклад, чотири роки підряд він брав участь у міжнародному конкурсі «Адмиралтейськая игла» в Санкт- Петербурзі та зайняв друге місце на національному конкурсі молодих дизайнерів «Сезони моди — погляд у майбутнє». Олена Муковніна — член Асоціації молодих дизайнерів України, учасниця багатьох міжнародних конкурсів, а Олена Клочок — власниця майстерні, випускниця КНУ Технологій і дизайну. Перший їхній спільний проект для ТМ «Clermont» був навіяний мотивами європейського чоловічого костюма XVIII століття. Відзначимо цей факт. В Україні з'являється дедалі більше дизайнерів, які шиють не тільки для жінок, а й для чоловіків. Отже, Олександр Гапчук у гордій самоті не залишиться. Харків'янин Андре Тан, незважаючи на молодість, уже встиг досягти певних успіхів. У 18 років він став наймолодшим харківським модельєром. Після цього був успіх на національних і міжнародних конкурсах. У 2002 році на «Сезонах моди — погляд у майбутнє» він виграв спеціальний приз — ознайомлювальну поїздку до Німеччини. До речі, і цього року молоді модельєри без подорожі не залишаться. Кращому з них буде надано унікальну можливість стажування в Лондоні від генерального спонсора «Сезонів» «Nescafe Gold».

З інших новин відзначимо дебют на українському тижні прет-а-порте дизайнера Ольги Елліон. Родом вона з Вінницької області, але вже багато років живе за кордоном. У Лондоні закінчила дизайнерський факультет. Її дипломна робота — колекція, присвячена княгині Ользі, — стала кращою серед усіх випускників. Минулого року Ольга з відзнакою закінчила ще й Лондонський інститут моди, отже з погляду теорії рівних їй немає. А що стосується практики — побачимо.

Інші учасники «Сезонів моди» особливого представлення не потребують. Відзначимо тільки, що, як і раніше, Ольга Громова «у списках не фігурує», зате повернулися після вимушеної перерви, пов'язаної з народженням двійнят Марія і Руслан Костельні. І найголовніше. Вперше за багато модних тижнів у них братиме участь один із засновників акції — Сергій Бизов. З його молодіжної колекції «Сезони моди» і візьмуть старт.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати