Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Миколаєві розпочинається другий телебум

04 листопада, 00:00

«НИС-ТВ» добре відома миколаївським глядачам як виробник найрейтинговішої миколаївської програми — «Криминальный курьер» («КРИК»), що відрізняється як «смаженістю» сюжетів, так i опозиційністю місцевій владі. Протягом кількох років вона кочувала каналами регіону, поки не «осіла» на власному — разом із тележурналом «Приват-неделя», музичною програмою «Ля-ля-фа», «кіношною» «Быстро-быстро» та деякими іншими. Крім них, «НИС-ТВ» запустила на «35» каналі нові проекти — щоденні новини, тижневик «Добрый вечер», огляд преси «Экс-пресс», дитячу програму «Сказкин дом». Як заявив кореспонденту «Дня» директор студії «НИС-ТВ» Геннадій Задирко, отримання власного ефіру — це реалізація мрії, до якої студія йшла чотири роки, відчуваючи постійну необхідність розширення сфери своєї діяльності. Плани при цьому залишаються найамбіційнішими: збереження перших місць у рейтингу місцевих програм.

Паралельно з «НИС-ТВ» на «35» каналі почав виходити «Сатурн» — абсолютно нова студія, яка обмежилася поки демонстрацією закуплених серіалів, американських фільмів, «ленфільмівської» і «мосфільмівської» продукції, але виношує плани власних програм.

Тим часом Миколаїв, схоже, починає переживати другий телебум (перший відноситься до кінця 80-х — початку 90-х, коли було створено відразу п’ять телеканалів): одночасно з «35» каналом про своє створення заявила мережа кабельного телебачення «Краєвид». Своїм абонентам «Краєвид» пообіцяв трансляцію до 60 каналів, але при цьому йому доведеться конкурувати з уже працюючими в місті двома кабельними системами, які не бажають пускати чужаків на поділені між собою території.

№211 04.11.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати