Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У ритмі серця

Стартувало «Євробачення-2005»
18 травня, 00:00

У понеділок на площі перед Маріїнським палацом відбулася церемонія відкриття Міжнародного конкурсу, на якому виступили провідні українські виконавці.

До речі, учора ввечері, у вівторок Руслана дала благодійний концерт, усі кошти від якого пішли на придбання реанімаційного обладнання для дитячих лікарень. Нещодавно Лижичко стала послом доброї волі ЮНІСЕФ в Україні і має намір сконцентрувати свою громадську діяльність для допомоги дітям і боротьби зі СНІДом.

«У ритмі серця» — так називається остання робота Лижичко, записана спільно з дітьми. Мелодія цієї пісні вже полюбилася багатьом слухачам, а завдяки відеокліпу стала справжнім музичним символом «Євробачення» цього року.

Організатори музичного свята на майдані Незалежності обіцяють не лише зустріч з нашими популярними артистами — групами «Океан Ельзи», «ВВ», «Тартак», «Мандри», «Гайдамаки», «Мотор’олла», а також співачками Марією Бурмакою, Гайтаною та інш., але і що це буде справжнє світлове й піротехнічне шоу. Майдан прикрасять тисячами яскравих кульок у вигляді сердець. До речі, концерти відбудуться не лише в Києві, а й у Харкові, Львові, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську.

З ранку до вечора у Палаці спорту проходять репетиції. У прес-клубі з конкурсантами зустрічаються представники ЗМІ. Першими стартували австрійці. Їх пісня — синтез народних мотивів та року. Як сказали хлопці, перемога нашої Руслани підтвердила їхні переконання, що вони обрали вірний шлях. Дуже сподобався жіночій частині журналістського корпусу «мачо» Константінонос з Кіпру, а чоловіки свої голоси віддавали Сельмі Бернсдотір з Ісландії. Вона співачка з досвідом. На «Євробаченні-99», яке проходило в Єрусалимі, посіла друге місце, а наразі конкурсантка впевнена, що Київ принесе їй Гран-прі.

До речі, про роботу прес-служби конкурсу. Щодо змістовної частини й оперативності — до неї претензій немає. Однак викликає, м’яко кажучи, здивування той факт, що практично вся інформація, яку надає прес-служба, — англійською мовою. З цим би ніхто не сперечався (англійська давно є робочою мовою на багатьох міжнародних форумах), якби не ігнорування української мови. По-перше, велика частина акредитованих журналістів представляють Україну. А по-друге, на подібних заходах вся інформація прес-служб дублюється мовою країни-організатора. Чому цим правилом вирішили знехтувати в Києві — незрозуміло.

Вже розпочав роботу «Євроклуб». Там учасники ПКЄ, журналісти й почесні гості можуть скуштувати страви української кухні, ближче познайомитися й просто приємно провести час.

А 19 травня відбудеться півфінал конкурсу «Євробачення-2005». Цього року за Гран-прі боротимуться представники 39 країн. Фінал відбудеться 21 травня. Ведучими пісенного конкурсу будуть діджей Павло Шилко (DJ Pasha) та телеведуча Маша Єфросініна. Трансляцію пісенного конкурсу можна подивитися не лише в залі Палацу спорту, але і на Хрещатику. З цією метою там встановлено кілька великих екранів.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати