Перейти до основного вмісту

У Британії пом’якшили візові правила для українських дітей

01 лютого, 13:13

 

Уряд Великої Британії відновив напередодні дію програми, що дозволяє українським дітям в'їжджати до країни за спрощеними візовими правилами.

Про це йдеться у пресрелізі Міністерства житлового будівництва, громад і місцевого самоврядування Великої Британії, інформує Рубрика.

Згідно з оновленими умовами, батьки або законні опікуни, які вже мають дозвіл на проживання за однією з українських схем, можуть подати заявку на спонсорство своїх дітей у межах програми "Будинки для України".

"Батько (або законний опікун), який має дозвіл за будь-якою з українських схем, може подати заявку на спонсорство своєї дитини за програмою «Будинки для України». Діти, чиїми спонсорами виступають їхні батьки (або законні опікуни), матимуть дозвіл на проживання у Великої Британії протягом 18 місяців", – розповіли у міністерстві.

Дітям надається також дозвіл на:

  • освіту,
  • медичне обслуговування,
  • соціальні виплати,
  • працевлаштування відповідно до місцевого законодавства.

Для отримання візи й дитина-заявник, і батько-спонсор повинні відповідати всім вимогам програми "Будинки для України".

 

Delimiter 468x90 ad place

Новини партнерів:

slide 7 to 10 of 8

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати