Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Сполучених Штатах Америки ще три штати визнали Голодомор геноцидом українського народу

02 листопада, 10:19
Фото з архіву "Дня"

"Ще три штати – Вашингтон, Мериленд і Аризона долучились до визнання",  повідомила посол України у Сполучених Штатах Америки Оксана Маркарова.

"Голодомору 1932-33 років геноцидом українського народу та проголосили листопад місяцем  пам‘яті про український Голодомор-геноцид.

Станом на сьогодні уже 31 американський штат видав відповідні прокламації про визнання Голодомору геноцидом.

Дякую губернатору штату Вашингтон Джею Інслі, губернатору штату Мериленду Весу Муру, губернатору Арізони Кеті Хобс за солідарність з Україною.

Посольство України в США спільно з Крайовий комітет США з визнання Голодомору геноцидом активно працює над розширенням географії визнання Голодомору геноцидом українського народу. Запрошуємо українську громаду по всіх штатах долучатися до кампанії вшанування пам‘яті про жертв Голодомору шляхом організації просвітницьких заходів про жахливий злочин радянського режиму проти українців, скоєний 90 років тому.

Для тих, хто у Вашингтоні, нагадуємо про відкриття завтра, 2 листопада, виставки «Голодомор вчора. Геноцид сьогодні. Відповідальність - коли?», організовану Посольством спільно з УККА в Музеї пам‘яті жертв комунізму."

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати