Перейти до основного вмісту

Прикордонники долучилися до Дня спільнодії в межах програми «Ти як?»

03 липня, 21:23
Фото dpsu.gov.ua

Фахівці-психологи Головного центру підготовки особового складу взяли участь у регіональному заході в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Цей захід, ініційований першою леді України, об’єднав представників МВС з метою формування єдиної ефективної системи кризової психологічної допомоги, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Під час заходу прикордонники мали змогу ознайомитися з передовими практиками надання психологічної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Учасникам представлено функціональні можливості мобільного пункту психологічної підтримки, комплектацію «Валізи психолога», а також продемонстровано застосування протоколу «Чотири стихії» — ефективного інструменту стабілізації психоемоційного стану в кризових умовах.

Участь у таких ініціативах свідчить про соціальну відповідальність ДПСУ, що системно вдосконалює підходи до підтримки своїх співробітників, турботи про добробут і психологічну стійкість особового складу, визнаючи важливість не лише фізичної, а й ментальної витривалості.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати