Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Литва та Чехія беруть участь у спільній закупівлі та передачі боєприпасів в Україну

04 березня, 22:24
Фото Генеральний штаб ЗСУ

Литва долучиться до багатосторонньої ініціативи, яку започаткувала Чехія із придбання і передачі Україні артилерійських боєприпасів з-за меж Європейського Союзу, повідомляє АрміяInform.

Про це за підсумками телефонної розмови прем’єр-міністра Литви Інгріди Шимоніте з чеським колегою Петром Фіалою повідомив литовський уряд.

Голова уряду Литви назвала чеську ініціативу дуже важливою, «особливо в цей час, коли постачання боєприпасів в Україну сповільнилося».

«Литва і надалі підтримуватиме всі формати допомоги, які підвищать здатність України ефективно захищатися від російської агресії, тим самим захищаючи свободу всієї Європи», — наголосила Інгрід Шимоніте.

У рамках цієї ініціативи країни беруть участь у спільній закупівлі та передачі боєприпасів в Україну, визначаючи можливі резерви боєприпасів або джерела швидкого виробництва для придбання.

Також прем’єр-міністри Литви та Чехії обговорили безпекову ситуацію в регіоні, важливість збільшення оборонних інвестицій в Європі та рішучість зміцнювати двосторонні відносини.

Як повідомляла АрміяInform, Чехія схвалила продовження навчання українських військових у 2024 році.

Нагадаємо, міністри оборони Литви і США у Вашингтоні обговорять підтримку України та саміт НАТО.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати