Перейти до основного вмісту

У японському місті Йокогама минулими вихідними відбулися дводенна виставка «Україна у фотографіях та відео»

04 березня, 18:23
Фото з фейсбук сторінки Посольство України в Японії

Минулі вихідні стали справжніми днями України та української культури в місті Йокогама префектури Канагава, повідомляє Посольство України в Японії.

Спільними зусиллями губернаторства префектури Канагава, Посольства України в Японії та українського культурного центру Ukraine House Japan було проведено дводенну виставку «Україна у фотографіях та відео» до третіх роковин російського військового вторгнення до України. На виставці було представлено світлини з України, що документують воєнні злочини та історії українських переселенців; цифрова 3D-візуалізація руйнувань в Україні, створена лабораторією професора Токійського університету Хіденорі Ватанабе, а також ляльки-мотанки з унікальної колекції Посольства «100 Motankas for Peace”.

Крім того, 2 березня в легендарному залі Kanagawa Kenmin Hall відбувся довогоочікуваний концерт оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету під орудою запрошеного диригента оркестру Хірофумі Йошіда. Японські слухачі, більшість з яких вперше почули твори Миколи Лисенка, Георгія Майбороди та Левка Колодуба, стоячи аплодували одеським музикантам.

На концерт було запрошено українських громадян, яким префектура Канагава надала прихисток протягом останніх трьома років. Після концерту українська громада мала можливість поспілуватися з послом Сергієм Корсунським і губернатором Юджі Куроіва.

Дякуємо нашим друзям з префектури Канагава за послідовну підтримку України і українців, яка анітрохи не зменшилася навіть після трьох років повномасштабної війни.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати