Український гімнаст Ковтун виборов срібну медаль на Олімпіаді-2024

05 серпня, 14:00

Український гімнаст Ілля Ковтун у фіналі змагань на паралельних брусах на Олімпіаді-2024 завоював срібну медаль.

Про це стало відомо з трансляції "Суспільне. Спорт", передає Рубрика.

Ілля Ковтун відкрив фінал. За свою спробу він заробив 15,500 балів. Він поступився лише китайцю Цзоу Цзиньюаню, який виявився недосяжним для всіх із результатом 16.200 пунктів.

Ковтун заробив за складність вправи 7.000 балів, а за виконання – 8.500 пунктів. Натомість Цзиньюань поступився в складності (6.900), але компенсував мінімальне відставання від українця видатним виконання (9.300). Доповнив подіум японець Шінносуке Ока (15.300 балів).

Для 20-річного Ковтуна це друга Олімпіада в кар'єрі. На дебютних для себе Іграх у Токіо він посів 11-те місце в особистому багатоборстві та став сьомим у команді.

А український спортсмен Олег Верняєв виступав п'ятим та заробив 13,300. Під час свого виступу він допустив помилку та злетів з брусів. Атлет фінішував на 8-йпозицій. На Олімпіаді-2016 він здобув золото в цій дисципліні на та був срібний призер у багатоборстві.