Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

"ДТЕК Енерго" залучило до роботи у своїх шахтах понад 3 тис. ВПО, а також жінок замість мобілізованих працівників

06 грудня, 17:19
Фото з фейсбук сторінки ДТЕК Енерго

"ДТЕК Енерго" активно залучає до роботи у своїх шахтах вимушених переселенців з інших регіонів, а також жінок замість мобілізованих працівників, повідомив гендиректор компанії Ільдар Салєєв, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

"Наразі майже кожен четвертий шахтар "ДТЕК Енерго" змінив вугільні лави на лави ЗСУ. Наразі вони несуть службу, захищаючи Україну. Але потреба у вугіллі нікуди не зникла. Тому замість працівників, які пішли на захист країни, ми активно залучаємо переселенців, які вимушені виїхати з рідних міст через війну", - написав він у своїй колонці для агентства "Інтерфакс-Україна" в середу.

За його словами, залучено вже понад 3 тис. осіб, які переїхали з охоплених війною населених пунктів.

Салєєв уточнив, що більшість із них не мали шахтарської спеціальності і пройшли перенавчання на виробництві.

"Серед нових працівників чимало молодих людей, які знайшли своє перше робоче місце саме на українських шахтах, і шахтарів-ветеранів 45+, які до цього вже перебували на заслуженому відпочинку", - описав ситуацію гендиректор "ДТЕК Енерго".

Як він окремо зазначив, у шахтах на допоміжних роботах, що не передбачають фізичного навантаження, також почали працювати жінки.

"В умовах нинішньої російсько-української війни, щоб підтримати шахти і замінити чоловіків, які пішли на фронт, наші жінки зголосилися спуститися під землю", - зазначив Салєєв.

"Як і за часів Другої світової війни, жінки знову підсилюють виробництво і надихають тримати удар", - наголосив він.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати