На Харківщині продовжуються бої за плацдарми на річці Оскіл, - командир полку безпілотних систем

На Харківщині, поблизу Куп’янська, ситуація дуже динамічна. На кількох відтинках Силам оборони вдалося покращити свої позиції, повідомляє АрміяInform.
Про це в ефірі «Еспресо» розповів капітан Юрій Федоренко, командир 429 окремого полку безпілотних систем «Ахіллес».
За його словами, напередодні противник вчиняв ударно-штурмові дії з залученням легкоброньованої техніки. Однак, своєчасно був виявлений і зупинений — як ударними дронами, так і за рахунок дистанційного мінування.
«Була знищена і жива сила, яка частково спішилися на підступах до наших польових позицій. Тому ситуація без змін. Куп’янськ-Лівобережний, Куп’янськ-Вузловий продовжуємо повною мірою контролювати. Декілька позицій вдалося відбити у ворога», — розповів Юрій Федоренко.
Що стосується району Дворічної, зазначив Юрій Федоренко, то там ситуація складніша. Адже для противника є важливим розширити правобережний плацдарм, який їм вдалося захопити на річці Оскіл.
«На поточний момент плацдарм противник розширити не може. Можна сказати, що сили оборони дуже близькі до блокування ворога. Понтонні переправи противнику не вдалося навести. Виявляється техніка, зокрема інженерна, наносяться вогневі ураження. Вдалося трохи противника посунути із займаних рубежів», — зазначив командир полку «Ахіллес».
Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку російські військові намагалися просунутись у напрямку 9 населених пунктів. Ворог продовжує тиснути великими силами, застосувати авіацію, РСЗВ, ударні та FPV-дрони.