Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

В редакції “Дня” відбудеться круглий стіл про суспільний запит на нові “правили гри”

07 вересня, 22:17

Бурхлива реакція суспільства на стрілянину в Дніпрі й миттєвий збір підписів за петицію про ветування закону без публічного оприлюднення декларацій державних службовців -  історії однієї траєкторії. Країна наблизилась до дискусії про те, яку поведінку вважати правильною, а яку неприйнятною. В суспільстві зріє запит на інші правила гри. Якими мають бути ці правила вже під час та після війни?

Відповідь на це питання спробуємо знайти завтра в редакції газети “День” в рамках відкритої дискусії  спільно з правозахисницею Олександрою Матвійчук, священником  ПЦУ та офіцером служби військового капеланства Сил ТрО ЗСУ Сергієм "Падре" Дмитрієв, політикинею та державною діячкою Ганною Гопко, головою правління Центру конституційного моделювання, співзасновником Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова Геннадієм Друзенком, політтехнологом, керуючим партнером консалтингової компанії PGR Consulting Group LLC Русланом Роховим, соціологом, директором Інституту соціології Національної академії наук України, Євгеном Головахою за можерації головного редактора газети “День” Лариси Івшиної та голови правління Офісу розвитку публічної політики Алли Дубровик Рохової.

Об'єктивно, тема - складна, об'ємна і соціально чутлива. Однією публічною дискусією, щоб вичерпно окреслити запит - не обійтися. То ж широкий загал, мабуть, має сприймати цю розмову як запрошення до публічного дискурсу. Щодо інформації про наступні публічні дискусії та результати нинішньої - стежте за новинами та оновленнями на інтернет сторінках організаторів круглого столу - ГО “Офіс розвитку публічної політики” та Щоденна всеукраїнська газета "День".

Нагадаємо, 29 серпня у Дніпрі патрульний смертельно поранив чоловіка. За попередньою інформацією, поліцейські зупинили автомобіль після порушення ним ПДД. На вимогу вийти із авто, де перебували неповнолітні діти, порушники відмовились. Правоохоронці почали силою витягували жінку, яка перебувала на водійському сидінні, з авто. Пасажир авто - чоловік - поводився агресивно та мав ознаки алкогольного сп’яніння. Правоохоронці використали газовий балончик, але чоловік продовжив чинити опір. Під час бійки поліцейський застосував табельну зброю. Від отриманих вогнепальних поранень потерпілий помер на місці. Призначено службове розслідування. На цей час патрульних відсторонено від виконання обов’язків. В ДБР повідомили, що розслідують правомірність застосування правоохоронцем табельної зброї, що призвело до загибелі людини. Відкрито кримінальне провадження і щодо жінки, яка відмовилась виконувати дії патрульних та вийти з автомобіля.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати